Misja i wizja

Misja firmy

Naszą misją jest podnoszenie efektywności, wydajności i konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez dostarczenie innowacyjnej platformy handlowej do obrotu nadwyżek magazynowych i pełnowartościowych towarów. Chcemy wspierać polski biznes proponując nowe rozwiązanie, które służy skutecznej i profesjonalnej optymalizacji materiałów na magazynach. W efekcie wspólnie z naszymi klientami zmniejszamy popyt na produkcję nowych produktów, ponieważ wykorzystujemy maksymalnie to, co zostało już wyprodukowane.

Wizja firmy

Naszym celem jest stworzenie w ciągu trzech lat największej sieci polskich przedsiębiorstw, które wzajemnie oferują sobie materiały nadwyżkowe w konkurencyjnych cenach na platformie Waltoria.pl.

Kupując od siebie wzajemnie, wspieramy własne biznesy. Dążymy do zminimalizowania nadwyżek materiałowych na magazynach polskich przedsiębiorstw, co w efekcie zmniejszy popyt na nowe materiały oraz obniży wpływ przemysłu na emisję CO2 oraz negatywne oddziaływanie na środowisko.

Waltoria.pl - pierwszy wybór w przemyśle, w poszukiwaniu materiałów dla Twojej firmy i efektywnej odsprzedaży nadwyżek magazynowych.

 

Porównywarka
Zgłoś uwagę