Waltoria - kim jesteśmy ?

Waltoria to ludzie. Tworzymy wspólnie zespół osób, które mogą poszczycić się ogromnym doświadczeniem zawodowym w przemyśle.Te wszystkie lata pracy postanowiliśmy wykorzystać w stworzeniu innowacyjnej platformy sprzedażowej dla przemysłu. Od kilku lat dostrzegaliśmy problem nadwyżek magazynowych, z którym boryka się wiele firm w przemyśle i nie tylko. Nierotujący materiał to wielkie straty dla przedsiębiorstwa:

  • zamrożony kapitał finansowy,
  • zajęta ogromna przestrzeń magazynowa,
  • dodatkowy czas poświęcony na zbędną logistykę i inwentaryzację materiałów,

Dlatego pojawił się pomysł stworzenia specjalistycznej platformy sprzedażowej dla przedsiębiorstw. Miejsca, gdzie umożliwimy ponowny obrót wyspecjalizowanego materiału. 

Jednak Waltoria nie pomaga tylko firmom, które borykają się z problemem nadwyżek magazynowych. Jest też świetnym narzędziem pracy dla każdego działu zakupów. Z nami zyskujesz dodatkową, ogromną bazę nowych dostawców. Masz okazję szybko, łatwo i bezpiecznie odnaleźć potrzebny materiał i kupić go w atrakcyjnych cenach. I to nie tylko w ilościach handlowych, ale dzięki koncepcji ponownego obrotu materiału, możesz znaleźć towar idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. 

✔️ SPRZEDAJĄCY zyskuje zamrożony kapitał oraz miejsce na magazynie

✔️ KUPUJĄCY otrzymuje atrakcyjne ceny za pełnowartościowy towar

✔️ WSPÓLNIE mamy wpływ na mniejsze zużycie nowych surowców, wykorzystując już wyprodukowany materiał z korzyścią dla środowiska

To co nas wyróżnia to precyzyjna wyszukiwarka, gdzie każda kategoria została dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Chcemy, aby każdy użytkownik mógł w prosty sposób znaleźć to, czego potrzebuje. 

Waltoria to nowe spojrzenie na nadwyżki magazynowe i produkty nierotujące.

Zarejestruj się na stronie i odkryj nowe możliwości jakie daje nasza platforma sprzedażowa. Wykorzystaj jej potencjał i razem zoptymalizujmy Twój magazyn!

 

Porównywarka
Zgłoś uwagę